Tlač ktorá zažiari farbami

ofsetova-tlac

Ofsetová tlač

Ofset je v súčasnosti najvyužívanejšou a najkvalitnejšou tlačiarenskou technikou. Pomocou ofsetovej tlače sa vyrábajú takmer všetky druhy tlačovín od vizitiek a hlavičkových papierov po katalógy, plagáty, kalendáre a knihy. Umožňuje plnofarebnú potlač pomocou farebného režimu 4 farieb CMYK. Sútlačou týchto farieb dosiahneme výsledný plnofarebný obraz.

Výhodou tejto tlače je vysoká rýchlosť potlače a nízka cena produktu pri vysokom náklade. Nevýhodou su drahé a zdĺhavé tlačové prípravy. Preto nízke náklady tlačovín riešime maloformátovou digitálnou tlačou, ktorá kvalitou tlače sa doťahuje na ofset a neobsahuje žiadne tlačové prípravy, ktoré navyšujú cenu.

REKLAMNÁ TLAČ
letáky, plagáty, brožúry, katalógy, kalendáre, ponukové listy, jedálne a nápojové lístky, vstupenky (aj s perforáciou), manuály (návody na použitie), príbalové letáky, lepiace pásky s potlačou

SPOLOČENSKÁ TLAČ
pozvánky, svadobné, maturitné, promočné oznámenia, pohľadnice, novoročenky

FIREMNÁ TLAČ
vizitky, hlavičkové papiere, foldre (obaly na dokumenty), obálky s potlačou, poštové poukážky, obchodné formuláre, trhacie poznámkové bloky, samolepiace odtrhávacie bločky s potlačou, print etikety na hárkoch, menovky, adresné štítky, stravné lístky

HOSPODÁRSKE TLAČIVÁ
samoprepisovacie bloky (aj s číslovaním), poštové poukážky, obchodné formuláre, dodacie a príjmové listy
maloformatova-tlac

Maloformatová tlač

Digitálna tlač je rýchla a dostupná alternatívu za ofsetovú tlač. Taktiež dosahuje kvalitné výstupy v sýtych a plných farbách. Na výber je široká škála médií. Lesklé a matné papiere hrúbky od 80 až po 350 g / m2, samolepky rôznych formátov a tvarov.

Je vhodná na tlač do formátu A3 (prípadne SRA3), najmä produktov ako sú letáky, plagáty či vizitky. Digitálna laserová tlačiareň Xerox je ideálnym nástrojom na tvorbu personalizovaných marketingových materiálov. Kvalita tlače je porovnateľná s offsetovou technológiou, no nevyžaduje výroby tlačových predlôh.

Vhodná na tlač:
・Plagáty
・Letáky
・Obálky a pozvánky
・Hlavičkové papiere
・Vizitky
・Katalógy, časopisy a publikácie
velkoformatova-tlac

Veľkoformátová tlač

Pod veľkoformátovou tlačou rozumieme tlač väčšieho formátu ako je klasický formát SRA3. Naša tlačiareň vám ponúka nové možnosti kreatívnej tvorby, či už tlačíte pre potreby signmakingu, špičkových grafikov alebo dekorácií. Na kvalitné výstupy používame z nášho strojového parku 8-farebnú tlačiareň ROLAND VersaCAMM 420 s ktorou dokážeme vyťlačiť aj tie najmenšie detaily vo vysokej kvalite.

Šírka tlače je 105cm čo postačuje na tlač:
・samolepiace fólie
・roll-up
・bannery
・plagáty
・fotopapier
・sieťovina/mesh
・polyester
・okenná fólia
・podlahová grafika
・umelecké plátno
・metalické etikety
・a ďalšie špeciálne materiály

Tak ako aj pri iných strojoch, je vhodné pripraviť tlačové podklady podľa parametrov, ktoré vám zaručia 100% kvalitu produktu.
digitalna-potlac-textilu

Digitálna potlač textilu

Digitálna tlač sa vykonáva pomocou tlačiarenského stroja Kornit Storm HD6. Vďaka nemu sme schopní potlačiť Vaše vlastné fotky a viacfarebné motívy na rôzne materiály ako je Bavlna, Polyester, Hodváb a dalšie iné materiály. Potlač je trvácna (neopotrebuje sa ani po 100 praniach), zachytí farebné prechody a jemné detaily. Pamätajte si však, aby potlač bola kvalitná, potrebujeme od Vás kvalitné fotografie alebo motívy v najvyššom možnom rozlíšení. Viac o kvalite a príprave dát najdete v sekcii Príprava dát.

Výsledná potlač je jemná na dotyk, je priedušná , čiže nie je to žiadny tvrdý plast, ktorý sa ťažko ohýba a lepí sa v teple na telo. Každé jedno tričko prechádza prísnou výstupnou kontrolou kvality, takže sa nestáva, že by motív bol zle alebo nekvalitne natlačený.

Farby ktoré používame pri tlači su ekologické, netoxické, 100% rozložiteľné, bez ťažkých kovov, formaldehydov či alkylphenolov.

Technológiou priamej tlače dokážeme potlačiť produkty ako napríklad:
・Tričká
・Mikiny
・Polokošele
・Tielka
・Bavlnené tašky
・Reflexné vesty
sietotlac

Sieťotlač

Technológia sieťotlače je asi najoblúbenejšia metóda potlače textilu, papiera či plastov. Technologicky je síce náročnejšia ako digitálna potlač, no kvalitou potlače asi nenájde konkurenta.

Vďaka modernej technológii vieme prípravu do tlače a samotnú tlač “spustiť” už do 10 minút od zadania objednávky!!! A to všetko bez použitia chémie, vody a osvitu filmu!

Potláčame všetky druhy textilu, papiera, kartónov, kalendárov, tašiek a iné…
rezana-grafika

Rezaná grafika

Pod pojmom “rezaná grafika” sa rozumie technológia, ktorá sa používa na vyrezávanie najrôznejších textových a obrazových grafík zo samolepiacej vinylovej, polymerickej, monomerickej či inej špecialnej fólie. Neskôr po očistení a nalepení na prenosovú fóiu sa aplikuje polep na výklady, autá, reklamné pútače, navigačné a dopravné značenia.

Touto metódou sa dá vyrezať prakticky čokoľvek a vďaka širokej škále farebných fólií, či už matných, lesklých, reflexných, metalických alebo fluorescentných dnes patrí k základným reklamným prezentáciám väčšiny firiem.

Pri práci používame tieto druhy fólií: ORACAL 641 – Ekonomická fólia pre krátkodobé aplikácie ( matná, lesklá) ORACAL 638 – Ekonomická fólia určená na dekorácie stien ORACAL 651 – Ekonomické fólia pre krátko – až strednodobé aplikácie ORACAL 751 – Ekonomická liata fólia pre stredno- až dlhodobé reklamy ORALITE 5500 – Reflexná fólia vhodná aj pre komerčné využitie

3M Scotchcal 50 – Kvalitná polymerická strednodobá fólia 3M Scotchcal 80 – Liata dlhodobá fólia

3M Wrap Film 1080 – Wrapové fólie s kanálikovým a repozičným lepidlom
sublimacia

Sublimácia

Sublimácia je proces výroby potlače, ktorý využíva tepelo na prenos farbiva z média na materiál. Táto technológia je špecifická tým že sa netlačí priamo na materiál, ale na prenosový papier. Farbenie výsledného materiálu teda neprebieha v tlačiarni, ale v termotransferovom lise pri teplote cca 200°C.

Dôležité je však vedieť že potlač je možná len na materiály zo 100% polyesteru alebo materiály s polyesterovým nástrekom. Keďže sublimačná farba nie je krycia a je to vlastne farebná para, sublimuje sa vždy materiál v bielej farbe ( tz. čiernu polyesterovú látku vám nepotlačíme )

Príklady využitia sublimačnej potlače:
športové oblečenie, šále, vlajky, plech, karty, koberce, hrnčeky, kľúčenky, šnúrky na kľúče, čiapky, porcelán, obuv, fólie, reklamy, spodné prádlo, opasky a mnoho iných.

Sublimácia je po všetkých stránkach najefektívnejšia metóda potlače textilu. Na potlač polyestru sa v súčasnosti nepoužíva takmer žiadna iná technológia.
vysek-lepenie-kasirovanie

Výsek, lepenie, kašírovanie

KAŠÍROVANIE
Kašírovanie je spájanie tlačového hárku s pevným podkladom pomocou lepu.

Na našej poloautomatickej linke kašírujeme hárky na:
– strojovú a debnovú lepenku
– dvojvrstvú vlnitú lepenku typu E, B
– trojvrstvú vlnitú lepenku 3 VL E, 3 VL B rôznych kvalít
– päťvrstvú vlnitú lepenku 5 VL EB, 5 VL BC rôznych kvalít
– kapa dosky

Svojim klientom ponúkame široký sortiment krabíc z hladkých, aj vlnitých lepeniek, prípadne iných materiálov vhodných na fixáciu a prepravu tovarov. Krabice vyrábame pre všetky priemyselné odvetvia vrátane potravinárskeho, kozmetického a farmaceutického priemyslu.

VÝSEK
Výsekové práce patria k dokončovacím úkonom potrebných k dosiahnutie požadovaného tvaru výrobku. Realizujeme ich na príklopových lisoch resp. v závislosti od počtu a rozmere na sekacích automatoch. Na našich strojoch sme schopní vysekávať, nasekávať, bigovať a perforovať. Výsek patrí k najdôležitejším dokončovacím prácam z celého výrobného procesu.

Vysekávame z materiálov vo forme hárkov:
– vlnitá lepenka 2-vrstvová, 3-vrstvová, 5 vrstvová
– debnová lepenka
– obalové a tlačiarenské kartóny
– kašírované hárky
– PVC, PP, kapadoska, komatex, guma, pena, plastické hmoty
– papier, samolepky…


Vysekávané produkty:
– foldre, spisové obaly, zdravotné záznamy
– krabice a krabičky každého druhu:
– liekové krabičky, odnostné krabice, prepravné krabice, obaly na výrobky
– visačka, kartičky woblery, kalendáriky, podložky
– puzzle, spoločensko hry, karty
– pútače, topkarty, toppre, regalové lišty,
– otočné stojan, produktové stojany, kartónové pútače
– podpivníky, obálky, puzdrá, slnečné clony,
– obaly na kalendáre, kraftové darčekové obaly, krabičky na víno
– krabičky z prírodných materiálov…
tamponova-tlac

Tampónová tlač

Je najčastejšie využívanou technológiou reklamnej potlače. Tampónová tlač je proces tlače, ktorý dokáže prenášať 2D obrázok na 3D predmet.

Tampónová tlač umožňuje potlačiť celú škálu reklamných predmetov:
šálky, prívesky, zapaľovače, perá, hodiny, kalendáre, diáre atď.

Túto technológiu možno realizovať najviac v 4 farbách.
vysivanie

Vyšívanie

Strojové vyšívanie je najžiadanejšou technológiou na “brandovanie” textilu, či už reklamného alebo komerčného.
Vyšívame na výrobky ako sú tričká, mikiny, uteráky, osušky, šiltovky a čiapky, pracovné oblečenie, košieľky na krst, nášivky, menovky, domovenky, klubové znaky, erby a iné.
Výšivku môžeme rozdeliť na klasickú, 3D a sublimačnú.

Klasická výšivka
používame ju na všetky druhy textilných materiálov, na diely aj na hotové výrobky. Možnosť vyšitia až 15-tich farieb

3D výšivka
používa sa na pevnejšie druhy materiálov, hlavne na šiltovky. 3D efekt je vytvorený špeciálnou penou, ktorá sa obšije niťou a vytvorí žiadaný efekt.

Sublimačná výšivka
veľmi žiadaná výšivka pri náročných farebných motívoch. Táto technológia je spojenie klasickej výšivky a sublimačnej potlače.
uv-print

UV print

Personalizujte prakticky čokoľvek!
Plocha tlače je 508 x 330 mm, kombinovaná s ECO-UV atramentami a UV-LED lampami s nízkou teplotou robia s našej tlačiarne všestranného partnera.


Tlačí prakticky na akýkoľvek materiál do hrúbky 100mm a váhy 5 kg, vrátane:
・PVC a umelej hmoty
・Dreva
・Plátna
・Kože
・Látky, atď…

Tlač textu, fotografií, logá alebo iných vzorov priamo na telefón, darčekové predmety, papier, golfové loptičky, priemyselné komponenty či elektronické zariadenia. Vďaka možnosti bieleho atramentu pridáva možnosť tlače na tmavé alebo priehľadné povrchy.
reflexna-potlac

Reflexná potlač

Reflexná potlač nájde uplatnenie hlavne na pracovných odevoch, ale aj na iných materiáloch, ktoré vyžadujú optický kontakt pri zníženej viditeľnosti.

Zo značkových vysokoodrazových materiálov ponúkame aplikácie v ľubovoľných rozmeroch a tvaroch pri dodržaní normy EN741, trieda 2.

Tieto prvky výrazne zvyšujú pasívnu bezpečnosť pri zníženej viditeľnosti v doprave a sú požadované na oblečení pri niektorých špecifických profesiách (hasiči, policajti, záchranári a pod.)

Je dôležité pripomenúť, že od 1. januára 2014 sú chodci povinní zviditeľniť sa reflexnými prvkami aj v obci.

packaging

RÝCHLE DODANIE

tovar doručujeme vlastnou
dopravou, alebo kuriérom
packaging

KVALITA NA PRVOM MIESTE

každý jeden produkt je vyrábaný
s dôrazom na jeho kvalitu.
packaging

MNOŽSTVO PRODUKTOV A SLUŽIEB

viac ako 500 produktov
a služby na najvyššej úrovni
packaging

PODPORA

potrebujete poradiť?
kontaktujte nás PO - PIA 8:00 - 16:00

Máte otázku?
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a my sa Vám v čo možno najkratšom čase ozveme.
Odoslaním formulára súhlasíte so Site.spracovaním osobných údajov.